Як оновлюють територію де буде сквер замість блошиного ринку

Територія біля розворотного кільця трамваїв на зупинці «Вул. Семена Скляренка» та станції міської електрички «Вишгородська» змінює свій зовнішній вигляд. Роботи з благоустрою на місці блошиного ринку на Куренівці готові на 70% і триватимуть до кінця березня. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Місцеві мешканці роками нарікали на занедбану, неосвітлену та захаращену територію біля зупинки трамваїв «Вул. Семена Скляренка». Стихійна торгівля майже на трамвайних коліях створювала небезпеку для киян. І численні скарги до Контакт-центру 15-51 і до Оболонської РДА – беззаперечне тому підтвердження», – зазначив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Наразі фахівці КП «Київпастранс» проводять роботи з благоустрою території: демонтують старі розбиті доріжки та прокладають нові доріжки з ФЕМ, обов’язково враховуючи при цьому потреби маломобільних груп населення; облаштовують платформи для висадки/посадки пасажирів; встановлюють стовпи освітлення; завозять ґрунт для висіву трави та висадження зелених насаджень.

«Важливий аспект: усі роботи на об’єкті проводяться за власні кошти КП «Київпастранс» та з матеріалів, котрі були відреставровані. Жодної гривні з міського бюджету для облаштування цієї території використано не було», – наголосив Олександр Густєлєв.