В Оболонському районі був скоєний напад «гвалтівника з фотоапаратом». Фоторобот

23 липня о 16:20 в Оболонське УП прийшло повідомлення про те, що приблизно о 15:00 за адресою пр. Рокосовського невстановлена ​​особа вчинила розпусні дії проти неповнолітньої дівчинки 2006 р.н. Про це повідомляє паблік Життя Мінського масиву – Оболонський район.

«Приблизно о 15:00 дівчинка зайшла в свій під’їзд, за нею зайшов хлопець, після чого вони зайшли в ліфт, ліфт проїхав 8 поверх (куди треба було потерпілій) і поїхав на 9, з 9 поверху потерпіла спустилася до себе на 8 поверх, де ззаду підбіг вказаний хлопець, повалив її, почав душити, після чого завів її до неї додому, змусив роздягнутися, сфотографував на мобільний телефон і намагався згвалтувати», – йдеться у повідомленні.

Прикмети:
На вигляд – 25-30 років;
Зріст – 185-190 см;
Волосся – темне, коротке (5 см), коротка борода;
Одягнений – темна футболка можливо з написом червоного кольору, джинсові бриджі нижче коліна, сірі кросівки з білими смужками (Адідас).

Як пишуть «Факти», 2 липня в Шевченківському районі був аналогічний випадок.

«Як повідомила «Фактам» людина що володіє інформацією, за три тижні невідомий чоловік вже вдруге нападає на своїх жертв в їх власних квартирах. Так, 2 липня в Києві на вулиці Сальського він спробував згвалтувати дівчину. Чоловік зайшов слідом за нею в під’їзд. Коли дівчина піднялася на свій поверх і почала відкривати двері квартири, маньяк увірвався слідом за нею, повалив на ліжко і спробував зірвати одяг, після чого побив. Потім в якийсь момент він почав фотографувати свою жертву. Дівчина була в квартирі одна. Невідомо, чим би все це закінчилося, якби щось не злякало зловмисника, який несподівано в поспіху покинув квартиру. Його зафіксувала камера відеоспостереження», – повідомляє видання.

Фото підозрюваного:

Фоторобот: