В Оболонській РДА пройде громадське обговорення ДПТ

Сьогодні, 26 січня 2018 року о 19:00 в актовій залі Оболонської РДА (м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 16) відбудеться громадське обговорення детального плану Оболонського району.

Нагадаємо, що з 05 січня 2018 по 05 лютого 2018 року проходять громадські слухання ДПТ території в межах вул. Північної, просп. Оболонського, вул. Прирічної, просп. Героїв Сталінграду, вул. Маршала Малиновського відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555.

Довідково: ДПТ – це містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

З 2015 року забудовник не може отримати земельну ділянку для будівництва, поки для цієї території не розроблять детальний план території. Це пов’язано з набранням чинності вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Також забороняється зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та/або детальному плану території.

Пропозиції громадськості до ДПТ подаються у письмовому вигляді до Департаменту містобудування та архітектури КМДА в строк 1-го місяця з моменту публікації оголошення у засобах масової інформації.

Після проходження громадських слухань ДПТ має затвердити Київрада.