Посадовці поліклініки «зажали» допомогу для багатодітних сімей

Через неправомірні дії посадовців поліклініки Оболонського району багатодітні сім’ї, а також сім’ї з дітьми, які мають інвалідність недоотримували допомогу по програмі КМДА «Турбота. Назустріч киянам». Про це на своїй сторінці повідомляє депутат Верховної Ради Мар’яна Безугла

«Проблема полягала в тому, що відповідальні особи не виконували свої обов’язки з інформування населення щодо даної програми, а сім’ям, які все ж змогли дізнатися про програму, відмовляли в наданні довідки. Мотивували вони це тим, що не повинні надавати такі документи, тому що носіння підгузків – це не хвороба, а вони лікарі. Довідка ЛКК, що дитина в віці, який потребує носіння підгузків, та довідка про те, що не отримували допомогу раніше – саме вони є основним документами, що надають право скористатися допомогою у вигляді 4 упаковок підгузків потрібного розміру на одну дитину в місяць. Розміри в наявності: 2, 3, 4, 5, а також одноразові пелюшки – при потребі. На даний момент, після виявлених порушень та проведених роз’яснень на кого покладене інформування і які можливі наслідки таких дій, довідки почали видавати»,- написала депутат.

Актуальний пакет документів для отримання допомоги:

1) довідка ЛКК (звертатися до педіатра);
2) довідка про те, що не отримували допомогу (у педіатра);
3) свідоцтво про народження (копія, оригінал);
4) посвідчення багатодітної родини ст. 1-2 ( копія, оригінал);
5) ідентифікаційний код дитини (копія, оригінал – звертатися в ДФС);
6) паспорт та код того, хто звернувся до управління праці та соціального захисту (копія, оригінал).

Соціальна програма надає право користуватися допомогою тільки киянам

«На фото – соціальне забезпечення , яке мали отримувати з квітня 2019 року багатодітні та малозабезпечені родини, а також родини, які виховують дітей з інвалідністю», – додала вона.