Петропавлівська площа перетворилася на смітник

Петропавлівська площа, що розташована біля «Куренівського ринку», знаходиться в жахливому стані, а поруч з нею працюють наливайки без документів. Про це написав Олег Рівтін в групі «Оболонськоий район» у Facebook.

На цій площі розташований розворот і зупинки трамваїв №№ 11, 12, 16, 17, 19 та станція міської електрички. Незважаючи на те, що це популярний транспортний вузол, зараз площа більше схожа на звалище сміття. На ній працює блошиний ринок з сумнівним товаром, а поруч знаходяться наливайки без документів та продають сурогат з пластикових пляшок.

«Про цю проблему я особисто говорив по телефону голові Оболонського району Олександру Цибульщаку, написав понад 10 звернень до усіх можливих інстанцій: районну адміністрацію, поліцію, податкову, КП «Київблагоустрій», держспоживслужбу. Вони навіть спільно цілий рейд провели, уявіть? За результатами відзвітували – під час проведення рейду наливайки не працювали. Збіг якийсь», – написав Рівітін.

«Позавчора я знову викликав поліцію. Це вже 7 або 8 раз, але вчора прогрес – вони приїхали. Приїхали, подивилися, поговорили з кимось по телефону (трубку їм передала співробітниця наливайки) і поїхали. Кажуть це не наша робота, тут дільничний повинен щось робити. Двоє дільничних приїхали через 5 годин. Вони поважно оглянули все, жахнулася, але сказали, що це не їхнє завдання, це до слідчо-оперативної групи. Поки їхали останні, наливайки успішно закрилися прямо на очах поліції, а я написав чергову заяву», – додає автор.


Нагадаємо, що ще у квітні 2015 року, під час об’їзду Подільського та Оболонського районів цю площу інспектував тодішній перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов спільно з заступником голови КМДА Петром Пантелеєвим та керівництвом районів в рамках весняного двомісячника з благоустрою. Тоді Ніконов доручив навести на цій площі порядок, але як бачимо за більш ніж три роки цього зроблено не було.

Олег Рівтін закликає не бути байдужими. Він пропонує тим кого теж турбує ця проблема, писати скарги в поліцію, в контактний центр «1551» та інші інстанції.