ФГВФО у 5 разів знизив ціну на 113 гектар землі Родовід банку

Земельну ділянку що належить АТ «Родовід Банк» знову виставили на торги. Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

23 жовтня Фонд гарантування проведе черговий аукціон з продажу земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків і об’єктів соціально культурного призначення площею 113,5 га, які знаходяться за адресою вул.Богатирська/Північна.

Початкова ціна лоту складає 740 млн грн.

ФГВФО вже кілька разів виставляв на продаж вказану земельну ділянку. Але всі попередні аукціони так і не відбулися. На першому з них початкова ціна була 3,7 млрд грн. Після цього оголошувалися ще кілька аукціонів з поступовим зниженням ціни. Зрештою на останньому з них стартова ціна склала 1,1 млрд грн. Але й тоді покупця не знайшлося.

Нагадаємо, зазначена земельна ділянка 6 березня 2007 року була продана на аукціоні ТОВ «Баски Плюс-2004 рік», яка кредитувалася в «Родовід банку» під заставу даної земельної ділянки. В 2008 році ТОВ подала на банкрутство і банк через суд забрав земельну ділянку собі.

На сьогоднішній день земельна ділянка знаходиться у заставі НБУ під рефінансування, а сам Родовід банк з 19 грудня 2017 року перебуває в процесі ліквідації.

На початку 2018 року земельну ділянку намагалися вкрасти шляхом рейдерського захоплення і перепродажу.

Необхідно зазначити, що відповідно до проекту Генерального плану до 2025 року дана земельна ділянка належить до земель житлової забудови за умови зняття охоронних зон у встановленому законом порядку, а відповідно до діючого генерального плану земельна ділянка належить до захисних земель.