Обережно, двері зачиняються! Наступна станція «Почайна»

Київрада перейменувала станцію метро «Петрівка» на «Почайна». Про це повідомляє прес-служба Київради.

Сьогодні, 8 лютого 2018 року, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали  перейменування станції та лінії Київського метрополітену.

Відтак, станцію метро «Петрівка» перейменовано на «Почайна» – відповідно до  назви річки «Почайна», що є однією з найдавніших у Києві.

Громадські обговорення відповідної пропозиції відбувалися з 1 березня до 1 травня 2017 року. До голосування долучилися 1932 особи. 73% із них підтримали перейменування.

Також відповідно до документу, «Куренівсько-Червоноармійська» лінія столичної підземки отримала нову назву «Оболонсько-Теремківська».

Попередня  назва відображала лише початковий проект лінії, і нині вона не проходить через місцевість Куренівку. Друга частина назви «Червоноармійська» —  перестала відповідати надземній топоніміці після перейменування станції «Червоноармійська» на «Палац Україна» в 1993 році. Окрім того, у листопаді 2014 року вулиці Червоноармійській повернули історичну назву Велика Васильківська.

Громадські обговорення проходили з  29 травня до 29 липня 2017 року. Нову назву підтримали 80% громадян, які долучилися до голосування.

Рішення підтримали 70 депутатів.