На Оболоні з’явиться ще одна комунальна спортивна школа

Сьогодні, 8 лютого 2018 року, на пленарному засіданні Київради депутати прийняли рішення про створення комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Маяк Оболоні». Про це повідомляє прес-служба Київради.

Наразі в Оболонському районі міста знаходиться комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Маяк». Вона в минулому належала громаді міста Києва. Однак, сьогодні існування цієї школи перебуває під загрозою, через бажання громадських організацій, які входять до складу засновників КДЮСШ «Маяк», використати земельну ділянку для забудови. Також є брак фінансування.

Відповідне рішення має на меті створити на базі КДЮСШ «Маяк» комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Маяк Оболоні». При цьому тренерський колектив та учні школи зберігаються.  Також комунальний заклад поступово повинен перейняти у власність майно на сьогодні існуючої спортшколи «Маяк».

Створення комунальної спортивної школи сприятиме популяризації веслувальних видів спорту у столиці. Також на меті — гармонійне виховання, фізичний розвиток, повноцінне оздоровлення, змістовний відпочинок і дозвілля молоді, а також підготовка спортсменів для спортивного резерву збірних команд по веслуванню слалом Києва та України.

Загалом, як зазначається у пояснювальній записці, Київ має чудові можливості розвивати водні види спорту, особливо сприятливою для цього є місцевість в Оболонському районі, де знаходиться багато заток Дніпра. Там можна розташовувати спортивні комунальні школи для заняття веслувальним та іншими видами спорту.

Нагадаємо, у 2017 році в рамках «Громадського бюджету» був подан проект «Засвіти маяк!». Метою проекту було створення максимально комфортних і безпечних умов для юних спортсменів. Проектом передбачалось здійснити облаштування території зі створенням багатофункціональної малої архітектурної форми у вигляді маяка з функціями учбової навігації. У цьому приміщенні пропонувалось здійснювати тренування на тренажерах-байдарках. Тоді проект не набрав достатньої кількості голосів для перемоги і відповідно не отримав необхідного фінансування.

Схема преспективного розвитку спортивної школи «Маяк».  Джерело: https://gb.kyivcity.gov.ua