Мешканцям Оболоні не радять пити воду з крана

В ніч з 20 на 21 вересня, а саме з 01:00 до 05:00 Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Оболонському районі. Про це повідомляє прес-служба «Київодоканалу».

У зону робіт потраплять мережі по вул. Йорданська, вул. Архипенка, вул. Приозерна, вул. Прирічна, вул. Тимошенка, просп. Героїв Сталінграда, просп. Оболонський, просп. Малиновського.

«Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно», – йдеться у повідомленні.

Також у «Київводоканалі» звернули увагу на те, що промивання – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, зокрема в резервуарах, не застоювалася і не погіршувалася її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.