113 гектар землі Родовід банку в черговий раз виставили на продаж

Земельну ділянку що належить АТ «Родовід Банк» знову виставили на торги. Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

21 вересня у системі ProZorro.Продажі відбувся черговий аукціон з продажу понад 113,5 гектар землі в Оболонському районі. Актив перебуває на балансі збанкрутілого АТ «Родовід Банк». Початкова ціна лоту складала 1,85 млрд грн.

Цільове призначення земельної ділянки – будівництво, експлуатація та обслуговування житлових будинків і об’єктів соціально-культурного призначення. Площа виставленої на продаж ділянки – 113,5298 га. Розташовується обʼєкт між затокою Верблюд та вул. Озерною, вул. Північною.

Останій раз аукціон з продажу пройшов 12 вересня у системі ProZorro.Продажі за 2,22 млрд грн. Відповідно до інформації на сайті торги не відбулися.

Нагадаємо, зазначена земельна ділянка 6 березня 2007 року була продана на аукціоні ТОВ «Баски Плюс-2004 рік», яка кредитувалася в «Родовід банку» під заставу даної земельної ділянки. В 2008 році ТОВ подала на банкрутство і банк через суд забрав земельну ділянку собі.

На сьогоднішній день земельна ділянка знаходиться у заставі НБУ під рефінансування, а сам Родовід банк з 19 грудня 2017 року перебуває в процесі ліквідації.

На початку 2018 року земельну ділянку намагалися вкрасти шляхом рейдерського захоплення і перепродажу.

Необхідно зазначити, що відповідно до проекту Генерального плану до 2025 року дана земельна ділянка належить до земель житлової забудови за умови зняття охоронних зон у встановленому законом порядку, а відповідно до діючого генерального плану земельна ділянка належить до захисних земель.