До 28 жовтня частково обмежать рух транспорту на Північному мосту

Із 05:00 20 вересня до 28 жовтня у зв’язку із ремонтом асфальтобетонного покриття тротуару на Північному мосту через р. Дніпро буде частково обмежено рух транспорту в першій смузі руху у напрямку житлового масиву Троєщина. Про це повідомили в КК «Київавтодор».

Комунальна корпорація «Київавтодор» просить водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних з виконанням ремонтних робіт.

Нагадаємо, КП «Київавтошляхміст» підписало договір на поточний ремонт Північного (Московського) моста з ТОВ «Укртрансміст». Ціна питання – 287 млн ​​гривень, термін проведення робіт – до 28 листопада 2020 року.

Згідно з угодою, підрядник повинен до 28 листопада 2020 року на Північному мосту відремонтувати 4335 кв.м. метрів тротуару і 5474 кв.м. дорожнього полотна. На мосту через річку Десенка підрядник має відремонтувати 5401 кв.м. тротуарів і 3497 кв.м. дорожнього полотна. Крім того, договір передбачає проведення гідроізоляції пішохідної частини, в тому числі в місцях зони огорож, водовідвідних лотків, перил і кріплень мостів.

В зобов’язання підрядника входять також такі види робіт:

– зняття шарів дорожнього одягу мостового полотна (асфальтобетонне покриття, захисний шар бетону, гідроізоляція);

– демонтаж металевого перильних і бар’єрних огорож та встановлення оцинкованих;

– піскоструминне очищення бетонних поверхонь прогонової будови, плити проїжджої частини, тротуарних консолей, арматури;

– ремонт тротуарних блоків;

– бетонування ділянок монолітних на шафових стінок прируслових опор та ін.

Гарантійні терміни на покриття проїжджої частини і тротуарів, а також гідроізоляцію повинні становити не менше 5 років, на захист від корозії, бар’єрне та поручневе огородження – не менше 10 років.