Як будують Кільцеву дорогу: відео з висоти пташиного льоту

На Оболоні повним ходом йде будівництво нової Кільцевої дороги. Завершити роботи планують вже в кінці цього року.

Як будують Кільцеву можна побачити на відео, яке було опубліковане на сторінці «Калнишевського 7, Житловий комплекс».

Нагадаємо, нова ділянка Кільцевої з’єднає вулицю Богатирську і Мінський проспект. Загальна протяжність ділянки, що будується, складе 1,8 км.

Будівництво ділянки Великої Кільцевої дороги, яка мала з’єднати Мінський проспект з Богатирською вулицею, почалося ще в 2001 році. Але зроблено було дуже мало: зовсім невеликий відрізок на перетині з Мінським проспектом. З тих пір готова ділянка використовується для лівого повороту автомобілів, які прямують з боку площі Шевченка в бік Гостомеля, інша ж частина дороги стояла замороженою.

Будівельні роботи на об’єкті поновилися тільки в лютому 2017 року. Вони здійснюються відповідно до розпорядження КМДА №1225 від 08.09.2008, згідно з яким була розроблена і затверджена кошторисна документація в 2013 році.

Відповідно до проекту мають побудувати: розв’язку у вигляді «листа конюшини» на вулиці Богатирській (причому одну з її пелюсток зараз будувати не будуть, вона увійде в третю чергу будівництва Кільцевої), дорога до залізничного переїзду, естакада над переїздом і ще одну ділянку дороги.

Майбутня дорога матиме шість смуг. Ширина центральної розділювальної смуги складе 4 м, тротуарів – 2,25 м, велодоріжок – 1,5 м. При цьому довжина велодоріжок буде дорівнювати довжині всієї дороги і складе 1,8 км.