У Київському супермаркеті на випічці помітили тарганів

В супермаркеті «Fozzy» покупець помітила, що по готовій випічці повзають таргани. Інцидент стався за адресою проспект Степана Бандери, 23 в ТЦ «Городок». Про це повідомляє «Інформатор».

Помітивши комаху, дівчина зняла побачене на відео.

Журналістка «Інформатору» подзвонила в даний супермаркет, але там її перенаправили на людину, яка відповідає за зв’язки з громадськістю. Він в свою чергу від коментарів відмовився і повідомив, що її заявку прийняли. Відповідь пообіцяли дати, коли проведуть перевірку по даному питанню.

Автору цього відео керівництво супермаркету принесли свої вибачення. Також вони повідомили, що регулярно проводять планові та позапланові дезінсекції. За їх словами, остання проводилася в ніч з 1 на 2 вересня. Після даної ситуації в «Fozzy» запланували позапланову перевірку приміщення та дезінсекцію в ніч з 6 на 7 вересня. Також в зв’язку зі скаргою, керівництво супермаркету проводить переговори з адміністрацією і орендарями ТЦ «Городок», щоб організувати спільну дезінсекцію всіх приміщень одночасно і обіцяють ввести це на постійній основі.

Після переговорів з керівництвом супермаркету і вибачень, дівчина-автор відео ще раз сходила в супермаркет. Виявилося, що пончики, тістечка та булочки, по яких повзав тарган, продовжують лежати на вітринах.