У 60 закладах освіти Києва збудують футбольні поля зі штучним покриттям

Згідно з розпорядженням КМДА № 1522 від 30 листопада 2017 року в 60 закладах загальної середньої освіти комунальної власності Києва побудують футбольні поля зі штучним покриттям. В Оболонському районі передбачено будівництво 9 футбольних полів у наступних навчальних закладах:

Замовником виконання робіт визначено комунальне підприємство з експлуатації і ремонту житлового фонду «Житло-сервіс».

КП «Житло-сервіс» у встановленому порядку повинне визначити генеральні проектну та підрядну організації для проектування та виконання робіт. Також воно має передбачити під час укладання договору умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт і встановити гарантійний строк експлуатації об’єкта не менше ніж 10 років.

Фінансування робіт із проектування та будівництва футбольних полів у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Києва здійснюватиметься в межах показників, передбачених Програмою економічного та соціального розвитку м. Києва на 2017 рік, у сумі 50 млн грн. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Будівництво 60 футбольних полів поліпшить матеріально-технічну базу закладів освіти та дозволить створити належні умови для виховання і розвитку дітей.