Фотофакт: на Оболоні покарали героя парковки

На Оболоні невідомі розмалювали припаркований на газоні автомобіль «BMW» із миколаївськими номерами. Про це повідомляє «Київ автомобільний».

Здається, мешканцям Оболоні вже вкрай набридли такі паркувальники. Цього разу хтось великими зеленими літерами написав на автомобілі слово «газон» та щедро помалював тією ж фарбою. Своїм написом хтось тонко натякає, що автомобіль припаркували в «не зовсім правильному місці».

Дану подію почали активно обговорювати в соціальній мережі, деякі користувачі підтримали такий метод «покарання», а деякі вважають цю дію занадто жорстокою: «Думаю це як мінімум урок на все життя, не тільки для водія БМВ, а й для інших хто побачив це фото», «Я категорично проти такої парковки, але я віддаю перевагу прямо в очі сказати», «Треба діяти цивілізовано. Викликати поліцію. В крайньому випадку, спустили б колесо. Не можна псувати майно!», «Ось так з ними і треба», «Напевно попереджали не раз, ось і допаркувався. А як, якщо по-іншому не доходить», – прокоментували користувачі соціальних мереж.