Поліцейські протягом години знайшли хлопчика який загубився

4-річний Сашко втік від бабусі та прогулювався ринком поблизу станції метрополітену «Героїв Дніпра». Правоохоронці відшукали хлопчика в приміщенні адміністрації ринку, куди його привели небайдужі люди. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

До чергової частини Оболонського управління поліції від жінки надійшло повідомлення про те, що її сина викрали невідомі. Зі слів заявниці, дитина перебувала з бабусею, але в якийсь момент зникла. Жінка пояснила, що в даний час свекруха перебуває в аптеці біля ринку «Оболонь».

За вказаною адресою терміново прибули автопатрулі поліції, співробітники сектору ювенальної превенції та слідчо-оперативна група.

На місці події правоохоронці поспілкувалися з бабусею хлопчика. Вона пояснила, що втратила його з поля зору всього на хвилину, коли розраховувалася за ліки в аптеці. Пенсіонерка детально описала онука – і поліцейські терміново розпочали його пошуки.

Згодом поліцейські дізналися від перехожих, що вони бачили, як хтось приводив до адміністрації ринку маленького хлопчика. Правоохоронці перевірили інформацію і знайшли там дитину.

Поліцейські з’ясували, що Сашко гуляв по ринку, роздивлявся ятки з іграшками, а після того, як його привели до адміністрації, малював. Хлопчик розповів, що йому стало нудно – і він вирішив погуляти. Дитина запевнила правоохоронців, що її ніхто не ображав.

Дорогою до управління поліції 4-річний мандрівник увесь час розпитував правоохоронців про машини, наручники та гелікоптери. Уже в управлінні поліції правоохоронці провели профілактичну бесіду з бабусею та батьками хлопчика. А маленький знайда пообіцяв своїм новим друзям-поліцейським більше ніколи не втікати від рідних.