На площі Тараса Шевченка планують реконструювати трамвайну лінію

КП «Київпастранс» оголосило тендер на реконструкцію трамвайної лінії на площі Шевченко на ділянці від вулиці Автозаводської до вулиці Пуща-Водицької з розворот ним кільцем. Відповідний тендер опубліковано на сайті «Prozorro».

Як раніше повідомляла КМДА, реконструкція колій на зазначеній ділянці із розворотним кільцем не виконувалася більше 30 років. Це призвело до значного зношення трамвайного полотна та контактної мережі. Сьогодні даною трамвайною лінією проходять три маршрути (№12, №17, №19). Незадовільний стан колій призводить до збільшення ризику для життя та здоров’я пасажирів під час користування трамваєм, а також до надмірного зношення рухомого складу.

Завдяки реконструкції трамвайної лінії покращаться експлуатаційні показники об’єкту, його технологічні частини, а саме: буде повністю замінено рейко-шпальну решітку (колії, скріплення, шпали); вирішиться питання водовідведення з трамвайних колій в існуючу дощову каналізацію; буде використано сучасні технології (конструкція трамвайних колій за межами розворотного кільця з блочного типу із залізобетонними плитами висотою 350-400 мм та трамвайними рейками висотою 180 мм), знижено шумонавантаження на існуюче середовище; завдяки технології інтегрованої рейки в дорожнє полотно збільшиться пропускна спроможність вулиці для автомобілів.

Також у рамках робіт на даній ділянці планують влаштувати нові, сучасні павільйони очікування з інформаційно-довідковим обладнанням.

Очікувана вартість реконструкції складає 135 459 964 гривень. Переможець торгів має завершити роботи до 24 грудня 2018 року.