На Оболоні молодий актор заступився за дідуся і отримав шість поранень

На Оболоні молодий актор театру заступився в магазині за літнього сусіда, коли йому наговорили грубощів. За це група молодиків із ножами напала на парубка, повідомляє ТСН.

Петро Іщук уже тиждень лежить у лікарні швидкої допомоги та не може змиритися з тим, що пропустить свою улюблену виставу. Все почалося, коли він разом із знайомим пив каву вночі у крамниці, а невідомий їм молодик попросив приглянути за своєю пляшкою пива. “Ну як так можна до людини звертатися, тим більше, старшій за тебе? Ну, слово за слово – пішли, вийдемо. Ну, ми з дядею Вовою, через сміх: ну, хочеш поговорити – пішли, поговоримо”, – розповів потерпілий. На вулиці на них уже чекали кілька молодиків. “Я буквально три-чотири слова сказав, і все. Далі мов зграя собак накинулися”, – каже Петро.

По допомогу актор кинувся до машини поліції та навіть не помітив, що дістав ножових поранень. “Відчуває, що не може бути, що через пробіжку груди болять – і почав втрачати свідомість”, – пригадує Іщук. Поранення помітили вже правоохоронці, котрі й затримали одного нападника з п’яти, але саме того, який і завдав шість ударів ножем. “Навіть після прибуття на місце події поліції, він намагався продовжувати свої дії незаконні стосовно потерпілого”, – розповів керівник районної поліції Михайло Ніконов. Затриманому 18-річному киянину суд уже обрав запобіжний захід – два місяці під вартою. Підозрюваному інкримінують замах на вбивство і незаконне поводження зі зброєю, йому загрожує до 15 років тюрми.

Театральний режисер побував на судовому засіданні та лишився під враженням від поведінки злочинця. “Я прошу вибачення, але я таких облич із 1990-х років не бачив. Та тітушня, котра набігла туди, той концерт, який вони там улаштували – ні про яке розкаяння мови не йде”, – впевнений Сергій Перекрест. Йому потрібно шукати актора на заміну Петрові, бо лікарі взагалі не дають прогнозів щодо часу повернення пораненого на сцену.