На Оболоні збільшився парк Почайна

Сьогодні, 28 листопада, Київрада надала статус парку земельній ділянці орієнтовною площею 5 гектарів між проспектом Степана Бандери, вулицею Набережно-Рибальською і північним берегом затоки Вовковата. Про це повідомляє КМДА.

«Затока Вовковата є невід’ємним фрагментом берегової лінії річки Почайна. Це дало вагомі підстави для включення цієї земельної ділянки до складу території парку культури та відпочинку «Парк Почайна». Таким чином Київ отримає завершений парковий комплекс, а також єдиний водний маршрут: від виходу р. Почайна з Йорданського озера до впадання її у р. Дніпро. Це дасть змогу започаткувати спортивний маршрут для байдарок і каяків, що стане ще одним кроком до змістовного та різноманітного дозвілля киян», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, міська влада планує створити безпечні пішохідні переходи під автомобільними магістралями для мешканців Оболонської набережної та проспекту Героїв Сталінграда.

«Сама ділянки стане своєрідними парадними воротами всього парку та початком великого екскурсійного маршруту легендарною річкою, де згодом можна буде розмістити пристань для туристичних теплоходів», – зазначили у КМДА.