На Оболоні успішно реалізовано ще один проект Громадського бюджету

31 серпня 2018 року відбулося урочисте відкриття проекту-переможця Громадського бюджету міста Києва № 340 «Гаряча їжа учням школи № 29 м. Києва». Про це повіломляє Оболонська РДА.

«Завдяки реалізації проекту вдалося замінити устаткування харчоблоку навчального закладу. Варто зазначити, що це устаткування – нашого, київського виробництва. Відтепер, 800 учнів будуть смакувати гарячими та смачними обідами. Чудово, що завдяки підтримці киян та їх голосам можна здійснити чиюсь мрію», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 24 червня стартувало голосування за проекти Громадського бюджету-2019, на фінансування якого зі столичного бюджету виділять 150 мільйонів гривень.Голосування за проекти проходитиме із 24 червня до 15 вересня, і за результатами цього голосування буде визначено проекти-переможці, які будуть реалізовуватися у 2019 році.

У Громадському бюджеті-3 запроваджується низка нововведень, а саме: скасовується поділ на «малі» та «великі» проекти та встановлюється обов’язковий резерв у кошторисі у розмірі 20%.

Мінімальна вартість ініціативи, згідно з новими параметрами, становить 50 тисяч гривень, максимальна – 3 мільйони гривень. У залежності від вартості проекту буде визначатись і кількість голосів, які необхідно зібрати. Також у Громадському бюджеті-3 з’явилася можливість залучати спонсорів.