На Оболоні проведуть показові навчання

12 березня об 11:00 столичні рятувальники проведуть масштабні навчання для відпрацювання дій в умовах можливої повені та льодоходу, до яких будуть залучені понад 60 осіб та 15 одиниць спецтехніки. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Місце проведення: Оболонська набережна, вулиця Прирічна (майданчик біля ресторану «Десант»).

У плані тренувань: зняття з даху підтопленої будівлі на човен потерпілих від повені порятунок людини, яка провалилась під лід; зведення дамби для захисту території від підтоплення; підрив крижаного поля для запобігання ймовірності підйому рівня води та скупчення криги; відкачування води з підтоплених об’єктів; евакуація застряглого автобуса з людьми та надання медичної допомоги потерпілим. 

До навчань залучені 15 підрозділів та підприємств, що належать до єдиної територіальної підсистеми цивільного захисту. Зокрема, Київська комунальна аварійно-рятувальна служба «Київська служба порятунку», Головне управління ДСНС України в місті Києві, його структурні підрозділи, сили та засоби, Головне управління Національної поліції у місті Києві, Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, «Муніципальна охорона», комунальні підприємства «Плесо», «Київавтодор», «Київпастранс», Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва, Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України та інші.

Схема учбових місць