На Оболоні перенесли кіоски, відкривши історичні шари МАФової культури

Біля одного з виходів з метро «Мінська» прибрали МАФи. Під фундаментами демонтованих кіосків виявили залишки попередніх МАФів. Про це повідомляє Depo.Київ.

Демонтаж кіосків проведений у зв’язку з розчисткою території перед відкриттям реконструйованої «висотки» з торговими площами, яке має відбутися невдовзі. Комунальники прибрали з півтора десятка різноманітних МАФІв, які «прикрашали» виходи з метро останні кілька років.

Як виявилося, знесені кіоски стояли прямо на фундаментах їхніх попередників, менших за розмірами, та на залишках ймовірного газону.

Як виявилось, частину демонтованих конструкцій перенесли на зелену зону на проспект Героїв Сталінграда що обурило мешканців прилеглих будинків.

«Вчора в нахабний спосіб на пр-і Г.Сталінграда 37 на світлофорі вліпили ніби тимчасово 3 мафи! Оболонці не стояли осторонь, було гаряче! Подані заяви у всі інстанції до Кличка у т.ч. Побачимо на скільки швидко приберуть ці аварійні конструкції які порушують все що можна порушити! Ганьба хапугам та корупціонерам! Це наша країна, наше місто, це наш район! Чуєте бариги, хапуги та корупціонери!(», – написав Гліб Гржибовський на своїй сторінці у Facebook.