На Мінський тривають роботи з благоустрою території

На замовлення Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації з жовтня місяця проводяться роботи з благоустрою території біля «Консультативно-діагностичного центру Оболонського району» та ринку «Мінський». Про це повідомляє сайт Оболонської РДА.

«З урахуванням численних побажань мешканців Оболонського району роботи розпочались з асфальтування під’їзду до «Консультативно-діагностичного центру Оболонського району», адже ремонтні роботи тут не проводились з часу будівництва зазначених об’єктів. Крім того, в межах виділеного Київської міської радою фінансування, також розпочато укладання фемових мощень від заїзду до закладів здоров’я розташованих за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 14 до внутрішнього заїзду до ринку «Мінський». На цьому проміжку, який примикає до вул. Маршала Тимошенка, демонтовано старий зупинковий комплекс. Цей комплекс буде замінено на сучасний у відповідності до вимог передбачених інвестиційною програмою по облаштуванню зупинок міського автотранспорту», – йдеться у повідомленні.

При виконанні робіт по благоустрою застосовується нормативи нових нещодавно прийнятих Міністерством регіонального розвитку та будівництва будівельних норм і правил в частині забезпечення доступності. За рахунок зекономлених коштів в листопаді на об’єкті передбачається викласти ще близько 100 кв. м фемових мощень на вул. Маршала Тимошенка.

З метою закінчення благоустрою території біля станції метро «Мінська» та однойменного ринку, Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація подала пропозиції та підготувала бюджетні запити щодо виділення необхідних коштів у наступному році.

Відповідно до сайту «Prozorro», переможцем тендеру на проведення робіт стло ТОВ «СІВІН ТРАНС» з пропозицією вартості робіт 1 965 000 грн.

Відзначимо, як пише видання «Киеввласть», ТОВ «СІВІН ТРАНС» разом з КО «Київзеленбуд» фігурують в ряді кримінальних проваджень. Так, правоохоронці підозрюють, що протягом 2016-2017 років посадові особи КО «Київзеленбуд», розробили і використовували схему привласнення бюджетних коштів в розмірі 54 млн гривень, виділених для здійснення державних закупівель, залучаючи приватні підприємства, в тому числі ТОВ «СІВІН ТРАНС». Про це сказано в ухвалі Печерського райсуду Києва 20 листопада 2017 року, згідно з яким суд дав слідству доступ до документів.

Ще одним визначенням від 28 лютого 2018 року Печерський райсуд знову дозволив тимчасовий доступ слідству до документів КО «Київзеленбуд» та ТОВ «СІВІН ТРАНС». Досудове розслідування встановило, що з 2016 по 2017 роки посадові особи КО «Київзеленбуд» за результатами конкурсних торгів уклали договір з ТОВ «СІВІН ТРАНС» на реконструкцію парку «Оболонь» в урочищі «Наталка», при цьому підрядник не мав фахівців або найманих працівників, а також у нього були відсутні власні або орендовані транспортні засоби. Також КО на торгах обрало найдорожчу пропозицію, надавши перевагу ТОВ «СІВІН ТРАНС». Також слідство встановило, що частина коштів (орієнтовно 17 млн ​​гривень) ТОВ «СІВІН ТРАНС» направило на рахунки підприємств з ознаками фіктивності.