Київтеплоенерго завершило гідравлічні випробування та готові відновити теплопостачання після вирішення питання з газом

У Києві завершили проведення гідравлічних випробувань та готуються до відновлення роботи системи теплогенерації, щоб подати гарячу воду та підготувати мережі й обладнання до запуску опалення. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Для нас важливо як відновити гаряче водопостачання, так і розпочати підготовку системи з огляду на те, що опалювальний сезон фактично «на носі». Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» завершило проведення гідравлічних випробувань теплових мереж у Києві. З травня працівники ліквідували більше 5 тисяч пошкоджень. Ми провели серйозну роботу підготовки міського господарства до зими», – сказав він.

Однак, за його словами, враховуючи зношеність системи теплозабезпечення, зокрема трубопроводів, комунальні служби очікують виникнення аварій під час старту опалення.

Для ліквідації аварійних ситуацій КП «Київтеплоенерго» цього року придбало нову спеціалізовану техніку: 12 екскаваторів JCB із навісним обладнанням, 2 крани-маніпулятори, 2 аварійних автомобілі та 11 спецаварійок на базі Ford. Ці авто дуже необхідні для оперативної ліквідації пошкоджень.

До кінця року підприємство планує закупити ще 8 спецаварійних автомобілів із гідравлічною технікою, 2 аварійні повнопривідні машини, обладнані на випадок стихійних лих, та асфальторіз.

В свою чергу, київський міський голова Віталій Кличко, повідомив телеканалу «Київ» що гаряча вода у столиці з’явиться до кінця вересня.

Мер міста прокоментував затримку з обіцяною подачею води 15 вересня. За його словами, «Нафтогаз» ще не отримав частку боргу, яку пообіцяв виплатити Кабмін. Але наразі готуються документи на перерахунок коштів, і 10 днів на це має вистачити.

«Ми робимо все для того, щоб цей процес вирішити, і там є ще деякі бюрократичні перепони. На жаль, невелика затримка… Але я переконаний, що до кінця вересня ця проблема повинна бути вирішена», – зазначив у коментарі телеканалу «Київ» Віталій Кличко.