ДНЗ 661: реконструкцію планують замінити на капремонт

Міська влада планує замість реконструкції провести капітальний ремонт дитячого садка №661 який знаходиться на вулиці Прирічній, 3. Причиною цього став брак коштів для проведення його реконструкції. Про це нам повідомили в КП «Спецжитлофонд».

«Програмою економічного та соціального розвитку Києва на 2018-2020 роки передбачено фінансування у розмірі 100 000 гривень (ред.-депутати можуть збільшувати обсяги фінансування під час коригувань бюджету міста), що є недостатнім для своєчасного виконання робіт. У зв’язку з соціальною напругою серед мешканців, за пропозицією депутатів Київради, бюджетною комісією було прийнято рішення надати доручення департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА змінити вид будівництва з реконструкції на капітальний ремонт», – йдеться у відповіді.

На даний момент готується проект розпорядження КМДА на проведення капітального ремонту ДНЗ №661, яким буде визначено замовника виконання робіт.

Окрім цього, в комунальному підприємстві повідомили що землекористувачем ділянка на якій знаходиться дитячий садок №661, є управління освіти Оболонського району. За наявною в КП інформацією, станом на березень 2018 року, зміна цільового призначення земельної ділянки не передбачається.

Нагадаємо, в жовтні 2017 року КП «Спецжитлофонд» оголосило тендер на проведення реконструкції дошкільного навчального закладу №661 що знаходиться на вулиці Прирічній, 3. Відповідний тендер було опубліковано на сайті «Prozorro».

Відповідно до тендерної документації планувалося реконструкцію існуючої будівлі дитячого садочку з урахуванням сучасних потреб навчально-виховної процесу та з урахуванням потреб маломобільних груп населення.

В садку хотіли зробити: басейн; актову залу; комп’ютерну кімнату; кімнату Lеgо-конструювання; кімнату зображувальної діяльності та ручної праці; спортивні кімнати; додаткові ігрові кімнати; приміщення медичного обслуговування; технічні і адміністративні приміщення.

В садочу планувалося організувати 13 груп, з максимальною місткістю 240 місць.
Очікувана вартість реконструкції складала 117 533 796 гривень.

Відповідно до протоколу №25 від 26.02.18 року опублікованому на сайті «Prozorro», КП «Спецжитлофонд» прийняло рішення відмінити тендер по «Реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу №661 на вул.Прирічній, 3 в Оболонському районі». Причиною його відміни зазначено: відсутність подальшої потреби в закупівлі.

Нагадаємо, на початку літа 2017 року ДНЗ №661 було закрито на реконструкцію. Дітей з нього перевели до садочка №291 що знаходиться на вулиці Прирічній, 29. Станом на зараз ДНЗ №661 не працює.