Психічно хвора жінка тероризує спальний мікрорайон

В 9-му мікрорайоні Оболоні мешкає хвора жінка-безхатченко, яка нападає на дітей і дорослих. Про це повідомляє Катерина Гейнч на своїй сторінці в Facebook.

«В районі 240 школи і не тільки (м. Мінська, м. Героїв Дніпра) ходить «хвора жінка». Зненацька нападає на дітей та дорослих і б’є їх. На минулому тижні напала на одну із наших учениць, сьогодні на вчительку і дитину. Тому будьте уважні та обережні. Жінка приблизно на зріст 170 см., на вигляд 50-55 років», – написала вона.

Як виявилось, це не перший подібний випадок.

«Підтверджую, що не фейк, бо я одна з тих жінок, яка захистила ще двох дітей. Жінка, якій вона нанесла тілесні ушкодження, викликала поліцію, яка з’явилась через 40 хвилин. Поки вона розгулює, бо поліція приїхала пізно, а чоловіки, до яких я зверталась, ігнорували моє прохання, щоб її затримати до приїзду поліцейських. А б’є вона кулаком в обличчя. Прикро, але факт», – повідомляє Наталія Дідковська.

«Я особисто бачила у вересні, як вона трьох жінок вдарила кулаком ззаду по голові. Б’є і йде дуже швидко і грізно», – написала Оксана Кравчук.

«У лістопаді вдарила мою маму кулаком в око, тепер маємо проблеми із зором. І ще одну жінку по голові, та втратила свідомість», – повідомила Оксана Гайдук.

«Вона ще може кинути скляні пляшки на людей, я бачила, як вона кидалася у дівчинку, яка сиділа на лавиці», – зазначила Яна Сушко.

«Ця безхатченка живе у дворі 34 будинку! Мені мама розповідала, що це просто жах! Що вона там тільки не творить! Багато разів викликали поліцію, але вони, на жаль, нічого не можуть з нею зробити», – повідомила Ірина Саморукова.

Як виявилось, ця хвора жінка мешкає під балконом житлового будинку по Оболонському проспекту, 34А. Її вже чотири рази затримувала поліція і доставляла у психіатричну лікарню ім. Павлова. Там її тримали декілька годин і відпускали.

Будьте обережні.