Велосипедом на роботу: киян запрошують долучитися до флешмобу

У п’ятницю, 21 вересня, напередодні всесвітнього «Дня без авто», в Києві проведуть велосипедний флешмоб «Велосипедом на роботу». Про це повідомляє «Асоціація велосипедистів Києва».

«Ми хочемо, щоб жителі Києва користувались велосипедом як транспортом для щоденних поїздок на роботу, навчання чи у справах. Впевнені, що такі зустрічі надихають все більше людей вибирати велосипед замість авто або маршруток, адже це не тільки здорово, економічно, екологічно, а й весело! Поїздка на роботу велосипедом, окрім того, що є безпечною, зручною та комфортною, бадьорить краще за будь-яку каву» – йдеться у повідомленні.

Учасники флещмобу будуть стартувати з різних районів столиці. Точка збору в Оболонському районі – площа перед Свято-Покровським Собором о 7:30.

Точки збору колон по районам можна подивитися на онлайн мапі:

Фінішна точка маршруту буде на Майдані Незалежності біля Архангела Михаїла.

Програма осіннього флешмобу «Велосипедом на роботу»:

7:00-7:30 – старт колон з різних районів Києва для тих, хто не хоче їхати наодинці;

8:00-8:30 – зустріч усіх на Майдані Незалежності, ранкова кава, спілкування, музика;

8:30-8:45 – обрання переможців конкурсів на найкращий діловий велосипедний «лук» та найчисельнішу корпоративну колону «Best Corporate Team»;

08:45-8:50 – традиційне спільне фото;

8:50-10:00 – спілкування за кавою та від’їзд на роботу.

Організатори запрошують долучитися до флешмобу «Велосипедом на роботу» працівників компаній, організацій та установ міста. За традицією учасників флешмобу очікує на Майдані Незалежності сніданок, фото на згадку, конкурси та спілкування!