В скандальному ДПТ може зявитися ще чотири нових об’єкта забудови

В детальному плані територій в межах вул. Північна, просп. Оболонський, вул. Прирічна, просп. Героїв Сталінграду, Маршала Малиновського у Оболонському районі м. Києва» може зявитися ще як мінімум чотири нових обєкта будівництва. Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook Тетяна Киричук.

«23 жовтня о 10:00 в КМДА на земельній комісії буде проходити фантасмагоричний спектакль під назвою ДПТ Оболоні. Інакше, яким чином перед самим розглядом проекту химерним образом явилися чотири (а може вже й більше) об’єкти, що не були передбачені на початковому етапі та не проходили процедуру громадських слухань. Також ці об’єкти не розглядалися на містобудівній раді. Кому не байдуже, приходьте» – написала вона.

Нагадаємо, що з 05 січня 2018 по 05 лютого 2018 року проходили громадські слухання ДПТ території в межах вул. Північної, просп. Оболонського, вул. Прирічної, просп. Героїв Сталінграду, вул. Маршала Малиновського відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555.

Довідково: ДПТ – це містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

З 2015 року забудовник не може отримати земельну ділянку для будівництва, поки для цієї території не розроблять детальний план території. Це пов’язано з набранням чинності вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Також забороняється зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та/або детальному плану території.

Після проходження громадських слухань ДПТ має затвердити Київрада.