В Оболонському районі за минулий рік викрали 853 ліфтові котушки

Упродовж 2017 року в житлових будинках Оболонського району здійснено 853 крадіжки ліфтових котушок, що спричинило зупинку ліфтів. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

В комунальному підприємстві «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва» яка обслуговує ці будинки зазначають, що вартість відновлення роботи ліфтів унаслідок цих крадіжок склала 2,1 млн грн.

«Вартість однієї котушки зі встановленням складає понад 2 тисячі гривень. В одному з будинків ми зафіксували 8 повторних крадіжок. Дуже часто злодії використовують будівельні ломи, газові різаки, щоб зламати замок вхідних дверей. Так само діють і при вході в ліфтові відділення. У результаті компанія також зазнає збитків, бо пошкоджені двері. Буквально днями ми затримали зловмисників на вулиці Богатирській, 20. Зараз посилюємо заходи безпеки в будинках, відновлюємо пошкоджені елементи», – пояснила директор керуючої компанії в Оболонському районі Людмила Сагайдак.

Комунальники закликають мешканців негайно звертатися до поліції, якщо вони чують шум у ліфтових або є підозра проникнення в будинок сторонніх осіб.

Також в КМДА нагадали, що мешканці багатоповерхових будинків Києва сьогодні мають можливість встановити систему охорони в будинок для захисту від крадіжок теплових лічильників, ліфтового обладнання тощо. Місто оплачує вартість встановлення такого обладнання, а мешканцям залишається сплачувати абонентську плату. Вона, залежно від технічних характеристик будинку, складатиме 5-8 гривень.