Сквер на честь Героя Небесної Сотні

21 листопада 2017 року о 10:00 відбудеться відкриття скверу імені Героя Небесної Сотні – Володимира Мельнічука. Сквер буде відкрито по проспекту Героїв Сталінграда, 51, біля будинку, в якому мешкав загиблий Герой Небесної Сотні.

Володимир був активістом Майдану від самого його початку. Рідні кажуть, що він не брав безпосередньої участі в силовому протистоянні, але був волонтером. Він допомагав, як міг: будував барикади, приносив їжу, теплі речі, прибирав вулицю, чергував із власним авто біля медпункту на випадок, якщо буде потрібно когось транспортувати до лікарні. Він завжди був без зброї і засобів захисту.

20 лютого біля Жовтневого палацу Володимир Мельнічук загинув від вогнепального поранення в голову.

Нагороджений званням Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно) — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності. Медаль «За жертовність і любов до України» (посмертно).

19 вересня 2014 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної меморіальної дошки Герою Небесної Сотні Володимиру Мельнічуку в його рідній школі №214.

2 липня 2017 року родиною загиблого було встановлено пам’ятну дошку на будинку, в якому він мешкав.