Будівництво ТРЦ над станцією метро «Героїв Дніпра» призупинилося

У квітні 2016 року станцію метро «Героїв Дніпра» огородили зеленим парканом, розпочавши так зване «укріплення ґрунтів».

Через деякий час у «колі» почалося повноцінне будівництво торгівельно-розважального центру. Туди в’їхала будівельна техніка, якою почали забивати сваї. Через це на платформі та на стінах станції почали з’являтись тріщини. Це викликало обурення місцевих мешканців та активістів. Біля метро неодноразово збирались люди, які були проти такого будівництва. Майже щовечора небайдужі оболонці влаштовували акції протесту з ряду причин: декому заважав шум будівельної техніки (спочатку роботи проводились виключно в нічний час); дехто був певен, що розпочато незаконне будівництво; дехто був обурений тим, що будівництво є небезпечним, оскільки проходить над станцією метро.

Оболонці навіть подали електронну петицію щодо припинення забудови над станцією метро «Героїв Дніпра», яка набрала більше 10 000 голосів. На зараз ця петиція досі «на реалізації».

 

Після того, як на паркані будівництва з’явився паспорт об’єкту, стало остаточно зрозуміло, що на «колі» над станцією метро «Героїв Дніпра» будується торгівельно-розважальний центр.

15 жовтня 2017 року було перекрито один із виходів (зі сторони ринку). Вхід до метро здійснювався через два підземні переходи з боку ТРЦ «Дрім Таун». Його було відчинено для пасажирів 18 лютого 2017 року. В цей же час зачинили на вхід та вихід інший перехід. Його обіцяли відчинити 31 серпня 2017 року.

Пізніше на перетині Оболонського проспекту та вулиці Героїв Дніпра через будівництво «тимчасово» обмежили і заборонили рух транспорту.

Так, з 28 квітня по 7 липня 2017 року було заборонено рух транспортних засобів по вул. Героїв Дніпра у напрямку вул. Богатирської. А з 8 липня до 15 вересня 2017 року заборонили рух по вул. Героїв Дніпра у напрямку просп. Героїв Сталінграда та Оболонського проспекту.

Станом на 17 жовтня рух на «колі» над станцією «Героїв Дніпра» все ще не відновлено, а вихід з метро все ще не функціонує.

І ось вже декілька тижнів як будівництво торгівельно-розважального центру значно сповільнилось. На території майбутнього торгівельного центру не проводять ніяких капітальних робіт, вся техніка стоїть. На території будівництва працює з десяток робітників, які займаються комунікаціями та переходами. Інколи заїжджають вантажівки з матеріалами для них.

Достовірні причини призупинення будівництва наразі невідомі. Але ця тема активно обговорюється в соціальних мережах. Думки розділились: дехто вважає, що власник має на меті змінити підрядника; дехто, що будівництво призупинено через фінансові труднощі.

На жаль, з офіційних джерел поки немає жодної інформації щодо причин сповільнення будівельних робіт. Дата відкриття другого виходу з метро на станції «Героїв Дніпра» та дата відновлення повноцінного руху на «колі» поки невідомі.