Прокуратури оскаржила забудову біля озера Вербне

Господарський суд міста Києва за позовом прокуратури розірвав договір оренди та зобов’язав товариство повернути місту земельну ділянку площею 0,5819 га, яка розташована на перетині проспекту Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда) та вулиці Приозерної. Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

У 2004 році на підставі вказаного договору ТОВ «КІВ» отримало земельну ділянку в оренду на 25 років для будівництва багатоповерхового житлового будинку. Як зазначає прокуратура, товариство у порушення умов договору оренди землі не приступило до використання земельної ділянки.

Нагадаємо, у 2017 році на цій зеленій зоні намагалися зробити незаконну парковку. Декілька вантажівок почали її засипати битим асфальтом. Але завдяки місцевим мешканцям, поліції та Оболонській РДА зробити незаконну парковку не вдалося. Мешканці активно виступали і проти будівництва та пропонували на цьому місці зробити сквер.

Даруємо ідею депутатам Київради від Оболоні. Тепер у вас з’явилася можливість зробити на цьому місці сквер. Місцеві мешканці вам за це будуть вдячні.