Понад 5 тис сімей знаходяться у черзі за житлом

Станом на 28 грудня 2017 року на квартирному обліку в Оболонському районі знаходяться 5580 сімей. Не пройшли перереєстрацію і не включені в цей список 8547 квартирних справ. На 4 жовтня 2017 року було вирішено 40 питань про надання (закріплення) житлової площі. З урахуванням програм «Доступне житло» і молодіжне кредитування будівництва житла – 61 питання. Про це повідомляє KV з посиланням на відповідь від Оболонської районної державної адміністрації.

Оболонська РДА повідомляє, що включені в єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов, 5580 сімей. З них:

  • в загальній черзі – 2670;
  • в першочерговому списку – 2369;
  • у позачерговому списку – 541.

До сих пір виключеними зі списків квартирного обліку, як такі, які не пройшли перереєстрацію, значаться 8547 квартирних справ, з них:

  • загальна черга – 5899 справ;
  • позачергових категорій – 512 справ;
  • першочергових категорій – 2136 справ.

За рахунок житлової площі, виділеної Департаментом будівництва та житлового забезпечення КМДА, поліпшені житлові умови 6 сім’ям черговиків квартирного обліку, а саме:

  • 1 сім’ї позачергової категорії «Інваліди війни, учасники Революції Гідності»;
  • 3 сім’ям позачергової категорії «Інваліди війни, залучені до АТО»;
  • 3 сім’ям першочергової категорії «Учасники бойових дій, залучені до АТО»;
  • 1 сім’я позачергової категорії «Постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС».

Сім’ї жителів колишніх гуртожитків отримали 8 ордерів серії Б на займані ними житлові приміщення без зняття з квартирного обліку.

З квартирного обліку знято 19 сімей у зв’язку з отриманням житла за державною програмою «Доступне житло» і 2 сім’ї за програмою молодіжного кредитування будівництва житла.

Адміністрації та профспілкові організації надали житлові приміщення 8 сім’ям працівників, які перебувають на квартирному обліку в Оболонській РДА.

З числа службових виключені 13 квартир, в яких проживали 13 сімей, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання.

У спеціалізовані будинки для ветеранів війни і праці, людей похилого віку та інвалідів поселені 3 людини без зняття з квартирного обліку.

Оболонській РДА станом на 4 жовтня 2017 року було передано Департаментом будівництва КМДА 7 квартир у споруджуваних будинках, для першочергових категорій «Учасники бойових дій на території інших країн» (дві квартири), «Учасники бойових дій, залучені в АТО» (три квартири) і «Інваліди війни з числа учасників АТО» (дві квартири), які будуть надані після присвоєння поштових адрес новобудовам, де знаходяться ці квартири.