Поки «Петрівка», але невдовзі може стати станцією метро «Почайна»

Остання комісія Київради схвалила перейменування станції метро «Петрівка» на «Почайну». Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє Аннабелла Моріна.

«Сьогодні, 30 січня, профільною комісією Київради з питань місцевого самоврядування було одноголосно підтримано відповідний проект рішення», – про це повідомляє Моріна

Також, активістка нагадала, що ідея перейменувати Петрівку в Почайну з’явилася давно. Ще пару років тому з цього приводу подавалися петиції, але тоді вони не набрали достатньої кількість голосів.

В кінці 2016 року було подано звернення до мера з пропозицією викреслити з топографії Григорія Петровського, на честь якого названа станція, та замінити на історичну назву літописної річки, яка протікає поруч з метро.

Після цього, взимку 2017 року, це перейменування потрапило на комісію з питань найменувань, потім три місяці проходила процедуру громадських слухань, потім знову комісію з питань найменувань яка підримала цю пропозицію.

Після завершення розгляду цього питання комісією КМР, воно було направлене до департаменту транспортної інфраструктури КМДА, який підготував відповідний проект рішення Київради та включив до розгляду ще одне питання: перейменування всієї гілки метрополітену з Куренівсько-Червоноармiйської на Оболонсько-Теремківську.

Проект знов був винесений на комісії Київради, який сьогодні підтримала остання.

Тепер це рішення мають підтримати депутати Київради на сесії. Це може статися вже у лютому цього року.