Обважила та нахамила

У МАФі на Оболоні cпіймали «на гарячому» продавчиню, яка дурить своїх покупців. Про це повідомляє Тетяна Майстренко-Беденко у Facebook.

«Всі чули і багато хто знає, що при покупці вагового товару дуже часто продавці обважують покупців. Практично всі думають, що обважують кого завгодно, тільки не його. Багато хто думає, що обвіс на електронних вагах неможливий. Але це не так! Вчора особисто були в такій ситуації. Продавець нахабним чином поклала на терези товар, і поруч, так, що б не було помітно, поклала вантаж з монет по 5 копійок. Їхня вага мінімум в 50 грамів. Була викликана поліція, прийняли заяву, але документи продавчиня навіть поліції не надала. Поліція прийняла заяву від покупців, які стояли в черзі, і поїхала. Документів від продавця не домоглися. Кіоск знаходиться біля «Сільпо» по проспекту Героїв Сталінграда, 46», – написала вона.

Користувачі Facebook зазначають, що це не перший такий випадок.

«Знайомі обличчя! Дуже добре знаю цей ларьок. Тому, купуючи у них – завжди перевіряю. Продавщиці запам’ятовують і проблем з обвісом потім майже немає. У сусідньому кіоску – в крайній раз обважили на 25 грам. А в цьому, поки я не привчив до себе продавщиць – доходило до 60 грам! Але доречно зауважити, за весь час знайомства з цим кіоском, було 2-3 продавщиці, які за умовчанням не обважували. Правда, вони швидко змінювалися», – написав Гліб Шклярук.