Оболонцям показали як може виглядати ЖК на місці басейну Акваріум

У Київраді оприлюднили плани на будівництво ЖК “Акваріум”. Окрім трьох скляних багатоповерхівок на 900 квартир, планують обладнати бювет та влаштувати пляж на озері Білому. Про це повідомляє Громада Київщини.

Місцеві жителі переконані: будівлі значно обмежать простір всередині житлового кварталу, а забудовник планує перекрити доступ до озера, встановивши там місця для відпочинку з парасолями.

Водночас мер Віталій Кличко пообіцяв до винесення на Київради питання ДПТ Оболоні зустрітися з місцевими мешканцями 21 грудня о 16:00. Зустріч запланована у приміщенні в Оболонській РДА.

Нагадаємо, наприкінці жовтня земельна комісія Київради більшістю голосів підтримала детальний план території (ДПТ) п’яти мікрорайонів в Оболонському районі столиці. Наразі мова йде про ділянку площею 430 га, обмежену з півночі Оболонськими луками, з півдня – житловою забудовою вздовж вулиці Маршала Тимошенка, частково вулицями Зої Гайдай та Героїв Дніпра. На її сході розташована вулиця Прирічна, що межує із затокою Собаче Гирло, на заході – вулиця Богатирська.

Місцеві жителі виступають проти узгодження ДПТ, адже мають багато зауважень. І найбільше іх щодо будівництва на місці спорткомплексу “Акваріум”.

29 листопада з розгляду Київради було тимчасово знято ДПТ Оболоні. Такого рішення опозиційним депутатам міськради вдалося домогтися на превелику силу, навіть незважаючи на інформацію, що надійшла про підробку документів з боку чиновників КМДА. З’ясувалося, що хтось підробив дати на обох проектах рішення Київради. Все для того, щоб не виконувати вимоги зміненого законодавства – з 12 жовтня 2018 року всі проекти ДПТ повинні надходити на розгляд депутатів з результатами стратегічної екологічної оцінки (СЕО). Депутати зажадали від мера Києва провести службове розслідування щодо винесення на розгляд міськради сфальсифікованих документів.