«Київенерго» забуло прибрати за собою

Біля одного з житлових будинків Оболонського району утворилось болото. Тепломережу відремонтували, а асфальт покласти забули. Про це повідомляє на сторінці «Оболонь» в Facebook Вікторія Анатоліївна.

Це вже не перше звернення, в якому мешканці Оболонського району скаржаться на неповноцінне виконання ремонтних робіт. Працівники «Київенерго» усувають аварії на тепломережах, але не забезпечують належний благоустрій території після виконання робіт.

Ось такий вигляд зараз має подвір’я на вулиці Північній, 52. Пройшло вже більше двох тижнів після ліквідації аварії на тепломережі, а у дворі все ще купа багнюки, розмитої дощем та снігом. Подвір’я більше нагадує якесь болото, аніж прибудинкову територію житлового будинку. Мешканці скаржаться на те, що не можуть нормально пересуватись подвір’ям та потрапити до будинку.

Нагадаємо, що у вересні 2017 року міський голова заявив, що головним пріоритетом для міста є повернення активів і майна, що були передані в управління «Київенерго», і які по праву належать київській громаді.

Договір про концесію з «Київенерго» мав закінчитись 31 грудня цього року. І, щоб уникнути критичних аварійних ситуацій посеред опалювального сезону, столична влада вирішила продовжити його термін до закінчення опалювального сезону – тобто, до квітня 2018 року.

Зараз міська влада шукає компанію, яка замінить «Київенерго», але поки такої у КМДА не знайшли.

«Наразі тривають перемовини з іноземними компаніями-інвесторами, які можуть взяти в управління теплове господарство столиці. Столична влада розглядає також і можливість повернення активів в управління місту». – повідомив Віталій Кличко.

Якщо у вашому подвір’ї аналогічна ситуація, скаржитися на неякісні комунальні послуги можна за наступними номерами:

– Контактний центр міста Києва, тел. 1551;

– Гаряча урядова лінія, тел. 1545.