Київрада планує дозволити знести Акваріум та забудувати його

Попри багаторічний супротив громади, прикриваючись непублічною роботою Київради у військові часи, міська влада хоче дозволити забудову на місці басейну Акваріум.

20 липня було зареєстровано проект рішення «Про зміну цільового призначення земельної ділянки ТОВ «ІНТЕРСПОРТ» для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на просп. Героїв Сталінграда, 45 в Оболонському районі м.Києва».

Якщо депутати Київради підтримають відповідне рішення, забудовник матиме юридичне право знести басейн та розпочати забудову земельної ділянки площею 1,57 га біля озера Білого.

Відповідно до процедури, спочатку цей проект рішення мають розглянути постійні комісії Київради. Коли це відбудеться невідомо, адже інформація про їх роботу не публікується під приводом воєнного стану.

Нагадаємо, починаючи з 2017 року громада виступає категорично проти цього будівництва, проти знищення озера Білого. Замість чергової ущільнюючої забудови оболоці неодноразово зверталися до міської влади з пропозицією повернути басейн до комунальної власності. Відновити його роботу та створити на його базі реабілітаційний центр.