Для відвідувачів парку «Наталка» планують облаштувати гостьовий паркінг

Оскільки після облаштування парку «Наталка» значно збільшилась кількість його відвідувачів, які приїздять в тому числі і на власних автомобілях, постало питання необхідності створення гостьового паркінгу.

Для вирішення цього питання було проведено чисельні обговорення з головою Оболонської районної державної адміністрації, архітекторами та урбаністами. Спираючись на закордонний досвід та враховуючи думки та ідеї громади, вдалось знайти місце для паркінгу. Про це повідомляється на сторінці «Парк Наталка» у Facebook.

Обираючи місце розташування паркінгу, було враховано такі критерії:
1. Парковка не повинна розташовуватися в парку і на зелених зонах;
2. Парковка не повинна розташовуватися вздовж основних і прибудинкових заїздів;
3. Парковка має бути сучасною, з велопаркінгом і зручною навігацією;
4. Місце під паркінг повинно облаштовуватися з еко-матеріалів;
5. Розрахункова чисельність машин розміщенних одночасно на парковці – 30 шт;
6. Паркінг має розміщуватись в зручному місці як для відвідувачів парку «Наталка», так і для відпочиваючих в парку «Почайна».

В результаті було прийнято рішення розмістити зону парковки на території біля Київської державної академії водного транспорту, частина якої не використовується, а іншу частину якої займає КП «Київпарктранссервіс».

Як зазначається у повідомленні, Оболонська РДА вже направила звернення до відповідних структур з пропозицією облаштувати паркінг на цьому місці. Тож активісти сподіваються, що в цьому році питання з паркуванням для відвідувачів парку буде вирішено.