Чергова свічка на місці автостоянки?

Як повідомляють місцеві мешканці з просп. Володимира Івасюка, 27-Б (одразу за бувшим Вестлайном в якому зараз Сільпо), у минулу п’ятницю вони зібралися на збори, щоб протистояти рейдерському захопленню автостоянки оформленої на автокооператив з більш ніж 40-річною історією.

По класичній схемі, КП Київтранспарксервіс 3 березня, в момент активної фази агресії орків на околицях Києва, передало право на утримання їх автостоянки приватній фірмі «Беквард плюс», а 25 липня змінило її на іншу фірму «Скай-Транс». Причому в договорі вказується автостоянка на 23 машиномісця, тоді як реально там стоїть 70 автомобілів. Самі «бізнесмени» наважилися на реалізацію «договору» і захоплення автостоянки лише тиждень тому.

Але виявляється, що основний мотив в цьому бєспрєдєлі не так отримати в управління автостоянку, як «зацементувати» за собою земельну ділянку на якій вже скоро може з‘явитися 24-поверхова свічка! Її проєкт розроблявся ще багато років тому.
Саме зараз під подібні проєкти й розробляється чергова порція детальних планів території під які тривають рейдерські захоплення земельних ділянок та торги в ресторанах за право потрапити в ДПТ під забудову.

Тепер для зняття соціальної напруги, депутати, КМДА та мер просто зобов’язані виключити адресу автостоянки за бувшим Вестлайном на просп. Володимира Івасюка з Додатку 5. Чекаємо на реакцію.