Будівельні роботи у дворі стурбували оболонців

1 грудня 2017 року в соціальних мережах з’явилась інформація щодо демонтажу дитячого майданчика по вулиці Північній, 28. Обурення місцевих мешканців викликала присутність будівельної техніки та робітничих, які з її допомогою демонтували лавиці та доріжки, що ведуть до дитячого майданчика.

Новина викликала шквал коментарів з припущеннями щодо будівництва багатоповерхівки або чергового торгівельного центру. «Парі – побудують новий будинок або торгівельний центр», «Територія здорова між будинками. Ще один ТЦ якраз поміститься».

З іншого боку, в коментарях також навели приклади проведення благоустрою інших дворів. «Навпроти Героїв Дніпра, 32 алею зробили. На алеї біля бібліотеки (кут Героїв Дніпра та Героїв Сталінграда) озеленення відбувається. Коло там же вже ремонтують. Героїв Дніпра, 22 – навпроти будинку асфальтують і роблять новий дит. майданчик. Походіть, подивіться».

В свою чергу, відділ контролю за благоустроєм Оболонського району міста Києва заспокоїв стурбованих оболонців: «Сьогодні розпочато роботи по влаштуванню скверу, відповідно до рішення Київської міської ради від 10 березня 2016 року N 137/137 «Про надання статусу скверу земельним ділянкам на вул. Північній вздовж будинків N 2-в – 46 та на алеї між будинком N 58 на просп. Героїв Сталінграда та будинком N 31 на вул. Прирічній в Оболонському районі м. Києва».

Наразі роботи по влаштуванню скверу проводяться саме за адресою вул. Північна, 28.