КМДА затвердила проект реконструкції вулиці Петра Дегтяренка

Відповідно до розпорядження №1391 від 06.11.2017 Київська міська державна адміністрація затвердила робочий проект реконструкції вулиці Петра Дегтяренка (зараз вулиця Сім’ї Кульженків) від вулиці Лугової до Великої Кільцевої дороги.

По цій вулиці вже більше 12 років перекритий проїзд від вулиці Лугової до вулиці Полярної. В зв’язку з цим автомобілістам доводиться об’їжджати її по вулиці Бережанській або по вулиці Богатирській. За останні 7 років на Мінському масиві було побудовано декілька великих житлових комплексів, які збільшили майже в 1.5 рази населення масиву, а, відповідно, і транспорту. Реконструкція дозволить розвантажити транспортну мережу Оболонського району, у тому числі і площу Шевченка.

Проектом передбачається: перевлаштування існуючих та влаштування нових трубопроводів; влаштування дощоприймачів; реконструкція існуючих колодязів і камер; влаштування зовнішнього освітлення; висадку 605 дерев.

Кошторисна вартість реконструкції складає 140 886 946 грн.  Її планують виконати за 19 місяців при умові своєчасного фінансування.