10 на 1: чоловік відкрив вогонь по натовпу

Вночі 25 липня на Оболоні біля ресторану «Аджика» компанія з двадцяти чоловік розпивала алкоголь і порушувала громадський порядок. Після вони напали на перехожого, у якого виявився з собою пістолет. Про це повідомляє Інформатор.

«Таксист, який був свідком бійки, розповів що двоє хлопців з компанії вдарили прохожого повз чоловіка. Щоб захистити себе, він дістав пістолет, але це ще більше заохотило натовп і його вдарили по голові пляшкою. Після потерпілий почав стріляти в різні боки, щоб відлякати хлопців. На підмогу своїм друзям прибігло більше десяти чоловік: вони повалили чоловіка з пістолетом і продовжили бити», – йдеться у повідомленні.

Свідки кажуть, що потерпілого забрали патрульні, а підозрювані розбіглися. На місці правоохоронці виявили пістолет і кілька гільз. Таксисти вказали, що в компанії що була поблизу є той, хто брав участь в нападі. Поліцейські посадили його в службовий автомобіль і доставили у відділення. Для докладного вивчення того, що сталося за адресою прибула слідчо-оперативна група.

Відео:

Фото: